Biz Kimiz?

Her uzun yolculuk küçük bir adımla başlar. 1987 yılında sağlık sektöründe başlayan bu yolculuk, o günden bu yana tecrübesine tecrübe katarak ilerledi. Amacımız, gerek kamu’da gerekse retail kanalda müşterilerimizin yaşam kalitesini artıran, güvenilir, sağlıklı ürünler sunmaktır.

Portföyünde bulunan tüm ürünleri, aynı ciddiyet ve sorumlulukla temsil eden Anolit Hijyen Ve Kimya Sanayi A.Ş., başta kişisel sağlık ve hijyen ürünleri olmak üzere, endüstriyel kullanıma da sunduğu Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Ruhsatlı dezenfektan ürünlerini sadece Türkiye'de tüketici ile buluşturmakla kalmayıp, Dünya'nın birçok ülkesine de ihraç ederek adından başarı ile söz ettirmektedir.

Sağlık ürünleri konusunda deneyimli, eğitimli ve çözüm odaklı takım arkadaşlarıyla, ihtiyacı doğru tespit edip, doğru ürün üreten Anolit Hijyen Ve Kimya Sanayi A.Ş., yıllar önce küçük bir adımla başladığı bu yolculuğu gerçek bir öyküye dönüştüren kurumsal bir firmadır.

superox

Firma olarak doğal, kaliteli ve ekonomik çözümleri siz müşterilerimizle buluşturmayı ilke edinmiş durumdayız. Standartlarımızdan taviz vermeden en hızlı şekilde ürün tedariği sağlamaktayız. Değerlerimize bağlı kalarak verdiğimiz hizmetlerde de çevreye ve doğaya karşı saygılıyız.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN