SuperOX Kanatlı, Kümes Hayvanları Bakım Dezenfektan Ürünleri

SuperOX Kanatlı, Kümes Hayvanları Bakım Dezenfektan Ürünleri, SARS, MERS virüsleri de dahil olmak üzere, Tüberküloz, Lejyonella, H1N1 (domuz gribi), M. Chelonea, Poliovirus, HIV, Aureus, E. Coli, Candida Albicans, Enterococcus Faecalis, P Aeruginosa gibi zararlı mikro-organizmalara ve patojenlere karşı etkilidir. Hiçbir yan etkisi olmayan ve hipokloröz asit içerikli (HOCl) dezenfektan ürünleri, kanatlı kümes hayvanlarınızın bakımında, yetiştirilmesinde, hayvan çiftliklerinin temizliğininde, hayanların ve ekipmanlarının dezenfekte edilmesinde güvenle kullanılabilir.

SuperOX ürünleri, 6,2 pH ve 200 ppm aktif klor (Hipokloröz Asit) içerir, %99,98’i su, %0,02 si HOCl dir. Ürünlerimizin içeriğinin, %100 doğal olması nedeniyle her türlü memeli canlıda kullanılabilmektedir.

SuperOX Katalog

Kalite Belgeleri ve Sağlık Bakanlığı Ruhsatları

superox

Firma olarak doğal, kaliteli ve ekonomik çözümleri siz müşterilerimizle buluşturmayı ilke edinmiş durumdayız. Standartlarımızdan taviz vermeden en hızlı şekilde ürün tedariği sağlamaktayız. Değerlerimize bağlı kalarak verdiğimiz hizmetlerde de çevreye ve doğaya karşı saygılıyız.

İLETİŞİM

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cuma:
09:00-18:00

BİZİ TAKİP EDİN